Xiaomi Mi Max 3 Pro отримує сертифікат NCC

263

У той час як запуск Mi Max 3 Pro неминучий, існування Xiaomi Mi Max 3 Pro все ще залишається загадкою, дотепер. Mi Max 3 Pro був сертифікований НКР, підтверджуючи його існування та неминучий запуск.

Мі-Макс 3 призначений для запуску десь навколо цього місяця, хоча точна дата ще невідома. Комісія національної зв’язку (NCC) 25 червня сертифікувала телефон з номером моделі M1804E4A. Отриманий номер моделі припущений, що належить компанії Mi Max 3 Pro. Згідно з попереднім звітом, де заявлений Mi Max 3 Pro був перерахований в Інтернеті, це буде варіант з більш надійними специфікаціями. Для початківців, Pro, як повідомляється, поставляється з Qualcomm Snapdragon 710, а інший варіант, як очікується, буде спортувати менш потужний Snapdragon 636. Інші специфікації, ймовірно, будуть однаковими в обох варіантах з декількома відмінностями в термінах пам’яті. Очікується, що екран phablet буде розміром 6,9 дюйма, і, як повідомляється, він живиться масивною батареєю 5400 мАг.

Mi Max 3 Pro, ймовірно, запустити поряд із звичайною моделлю. Запуск не дуже далекий з тих пір, як тільки вчора, роздрібна коробка Mi Max 3 була оприлюднена генеральним директором компанії Lei Jun у Weibo.