Samsung Galaxy Note 9 випадок випадок

256

Не дивно, що дизайн Samsung Galaxy Note 9 буде подібним до галактики Примітка 8. Справа, що вийшла раніше, сьогодні не показує нічого іншого.

З дизайнерської точки зору Примітка 9 отримує сигнали від свого попередника, високий, широкий і спортивний дисплей нескінченності. Задня частина Galaxy Note 9 отримала незначні зміни. На цей раз сканер відбитків пальців сидить нижче налаштування камери, а не вирівняний з налаштуванням подвійної камери, що вирівнюється по горизонталі, що було у випадку з Приміткою 8. Фронт телефону виглядає приголомшливим, а його аспект — відсутність підборіддя. Здається, на дні нема жодної панелі. Клавіша живлення розташована праворуч, а гучність звучить, а кнопки Bixby — ліворуч.

Крім того, в попередніх звітах виявлено незначну характеристику телефону. Очікується спорт 6.4-дюймовий S-AMOLED Infinity Display. Це, швидше за все, спорте на Qualcomm Snapdragon 845 / Exynos 9810 чіпсет в залежності від ринку. Що стосується пам’яті, то, як повідомляється, поставляється з 6 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ бортового сховища. Очікується також наявність 8 Гб оперативної пам’яті з 256 ГБ / 512 ГБ бортової пам’яті. Samsung Galaxy Note 9 буде встановлено на 9 серпня. Залишайтеся на зв’язку!