Nokia X6 Polar White йде на продаж за 1699 юанів (255 доларів США)

251

Nokia набирає обертів. Незважаючи на те, що це ще досить далеко, щоб увійти в топ-список провідних виробників смартфонів, це може статися в найближчому майбутньому. Після прийняття основних технологій та використання свого бренду HMD могла б приймати гідні моделі, які захоплюють увагу клієнтів. Однією з останніх моделей цієї марки стала Nokia X6, випущена 16 травня в Китаї. Це перший телефон Nokia із спортивним екраном. Ймовірно, ця функція допомогла компанії продати всі партії практично миттєво. Перший був навіть проданий через 10 секунд. Насправді існують різні комбінації пам’яті та три варіанти кольорів. Що стосується першого варіанту, є 4 + 32 Гб, вартістю 1299 юанів (195 доларів США), 4 + 64 ГБ, вартістю 1499 юанів (225 доларів США), а 6 + 64 ГБ — 1699 юанів (255 доларів США). З точки зору кольорів, хоча було оголошено зоряне небо чорне, темне нічне блакитне та білі полярні варіанти, останній не був доступний для покупки. Сьогодні компанія офіційно оголосила про запуск полярно-білої версії. Проте доступно лише 6 + 64 Гб, і його вартість становить 1699 юанів.

Nokia X6

Nokia X6 — це класичний смартфон середнього класу з багатьма прийнятними функціями. Скажімо, він використовує скло дизайну з подвійним склом зі скрученою дугою 2.5D та склі Corning Gorilla. Середній каркас виконаний з металу. Але вона також покрита склом. Тому, тримаючи його, тиск не буде на долоні, забезпечуючи тривалі операції. Ергономіка знаходиться на найвищому рівні.

Читайте також: Усі відповідні телефони Nokia перевершили, щоб отримувати оновлення Android P у серпні
Під капотом в Nokia X6 міститься процесор 636, який сполучено з 6 Гб оперативної пам’яті, 64 ГБ внутрішньої пам’яті та 3060 мАч. Останній також підтримує QC3.0 18W швидку зарядку. Заряджання 5 хвилин лише досягає 50% потужності. Телефон також працює на ОС Android 8.1, і його незабаром буде оновлено в Android P.